20-lecie istnienia szkoły

nauka języka angielskiego kielce

W dniu 10 czerwca 2017 roku odbyła się uroczystość 20 lecia istnienia Szkoły Języka Angielskiego PERFECT. Licznie zgromadzeni goście, w oczekiwaniu na rozpoczęcie spotkania, zapoznawali  się ze specjalnie na tę okoliczność wydaną gazetą „The PERFECT Independent”. Galę w Wojewódzkim Domu Kultury, rozpoczęła, nagrodzona olbrzymimi brawami, retrospektywna prezentacja obejmująca 20 lat historii Szkoły. Następnie prowadząca redaktor Joanna Gergont, powitała zgromadzonych gości z wicemarszałkiem Województwa Świętokrzyskiego Janem Maćkowiakiem na czele.

W części oficjalnej zostały zaprezentowane osiągnięcia Szkoły na przestrzeni 20 lat działalności, zaprezentowano kadrę lektorów i pracowników szkoły. Były też kwiaty dla i od nauczycieli, a także pamiątkowe dedykacje oraz listy pochwalne od szacownych instytucji polskich i zagranicznych. W emocjonalnym wystąpieniu Dyrektor Szkoły pani Grażyna Nawrocka podkreśliła, że jest dumna w osiągnięć szkoły oraz jej absolwentów, co niewątpliwie jest zasługą grupy lektorów, ludzi z pasją, o otwartych umysłach i z ogromnym darem przekazywania wiedzy. Ludzi, którzy nie tylko razem wspaniale pracują, ale są też gronem prawdziwych przyjaciół. Szkoła Perfect stała się miejscem, gdzie zdobywa się umiejętności komunikacyjne, poszerza horyzonty myślowe i krystalizuje swoje marzenia. Maksyma „noblese oblige”, obowiązująca w szkole Perfect, nie oznacza herbowych koligacji, ale szlachectwo umysłu i ducha.

W wystąpieniach gości mówiono o roli i znaczeniu szkoły w kształtowaniu osobowości młodych ludzi, o ich przynależności do społeczności międzynarodowej, o roli absolwentów, jako ambasadorów naszej Ojczyzny w świecie.

Występ uświetnił swoim recitalem aktor Mariusz Ostrowski, który wcielił się w postacie sławnych piosenkarzy począwszy od Raya Charlesa, przez Freddiego Mercury i Michaela Buble, na Franku Sinatrze kończąc, którego utwór „My way” , został wykonany na specjalne życzenie szefowej szkoły.

Uroczystość zakończyło rozdanie świadectw w hallu głównym WDK.

Lokalizacja

Perfect Szkoła Języka Angielskiego
Równa 8/3, 25-016 Kielce
Tel.
    +48 41 343 05 44
    +48 41 345 73 30
    +48 501 485 550

E-mail:
         Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
         Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
         Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.